מדיניות משלוחים

1.      משלוחים, אספקה וביטול עסקה


9.      אנו עושים כל מאמץ לספק לכם את הזמנתכם במועד ולכתובת אשר נמסרה על ידכם בעת ביצוע ההזמנה, וזאת, בכפוף לקבלת תשלום מלא עבור המוצר ובכפוף לכך כי בעת ביצוע ההזמנה התקבלו פרטים מלאים ונכונים, כפי שנדרש בתקנון זה.


9.1.       המשלוחים באתר זה יבוצעו על ידי חברת שליחויות ברחבי הארץ, למעט אזורים המוגדרים כמוקדי סיכון ו/או שטחים ו/או מעבר לקו הירוק. מחיר המשלוח יתווסף למחיר המוצר בעת ביצוע ההזמנה.


9.2.       ניתן לבצע הזמנות באתר 24/7, יחד עם זאת טיפול בהזמנות יעשה אך ורק בימים א' – ה' בין השעות 10:00-18:00.


למען הסר ספק, ימי שישי, שבת וכן ערבי חג וחג אינם נחשבים כימי עסקים כמו כן יום ההזמנה לא נחשב ליום עסקים ולכן לא  יילקחו בחשבון במניין הימים לאספקת המוצר.


9.3.       אספקת המוצר היא בין 3 ל 5 ימי עסקים. (יתכן עיקובים באספקה לכפרים וישובים) עקב המצב יתכנו עיכובים במשלוחים עד 8 ימי עסקים.


9.4.       כאמור לעיל, המשלוח מבוצע באמצעות חברת משלוחים חיצונית  ועל כן, אין לחברה כל אחריות על עיכובים הקשורים לחברת המשלוחים .


9.5.       ההזמנה תסופק לכתובת אשר נמסרה בעת ביצוע ההרשמה לאתר. שינוי כתובת לביצוע המשלוח לאחר שהמשלוח יצא ממחסני החברה תגרור תשלום נוסף אשר יקבע על ידי החברה בעת השינוי כאמור.


10.  כאמור, משלוח יתאפשר לאחר עיבוד מלא וסופי של ההזמנה וכן, קבלת תשלום מלא עבור המוצר ועבור המשלוח וקבלת אישור על ביצוע תשלום זה.


11.  אנו רשאים לעכב משלוח ולמנוע את אספקתו באם לא התקבל תשלום מלא עבורו ו/או הזמנה לא בוצעה במלואה ו/או בצורה תקינה.


12.  מוצר שנשלח בהתאם לפרטים שנמסרו במעמד ביצוע ההזמנה, חזקה עליו שהגיע ליעדו.


13.  מוצר שנשלח לכתובת שגויה וכתובת זו נמסרה בעת ביצוע ההזמנה, וחזר אלינו, המשתמש יישא בכל עלות פוטנציאלית הנוגעת להחזרת המוצר ובכלל זה עלויות המשלוח ו/או ההחזרה, וכן עלויות משלוח נוסף לכתובת מתוקנת ועלויות נוספות ככל שיידרשו ויקבעו על ידי החברה בהתאם לנסיבות המקרה.


14.  התשלום עבור המשלוח יתבצע באמצעות כרטיס האשראי ויצטרף לתשלום עבור המוצרים, ולא יהיה ניתן לביטול מכל סיבה שהיא, זולת אם בוטלה העסקה בשל פגם או אי התאמה, או אם בוטלה העסקה בטרם בוצע המשלוח.


15.  החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות את אפשרויות המשלוח, עלויות המשלוח ותנאי המשלוח באתר בכל עת.טואול - בניית אתרים